Yükleniyor...
EUROTERM, tasarım ve imalat aşamasında yeni nesil radyatör ürünlerini pazara sunarken, radyatör ürününe servis ve devreye alma hizmet uygulamasını şu an pazarda müşteri ve bayilerine sunan İLK kuruluştur. Buna benzer bir çok konuda ilklere imza atan firmamız ürün gamına İTALYAN IVAR firması ve FRANSIZ De Dietrich ürünlerini de ekleyerek kısa sürede sektörde önemli bir yer edinmiştir.
Euroterm Radiator has quickly become a brand in the aluminium radiator market.
RADIATORS
EUROTERM RADYATÖRLER
Radyatörde alüminyum seçimi, size uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz, yüksek verimli, tasarruflu, uzun ömürlü ve geri dönüşümü çok kolay olduğundan çevreci bir ürün kullanmanızı sağlar. 

Alüminyum ekstrüzyon profilden imal edilen radyatörler, yüksek ısıl iletkenliği sayesinde çelik ve döküm radyatörlere göre 3 yada 4 kat daha az su kullanılarak aynı ısıl verimi sağlarlar. 

Klasik panel radyatörlerde görülen pas oluşumu, alüminyum radyatörlerde görülmez. Bu sayede radyatörün ömrü uzar, kullanım ömrü boyunca tıkanma, paslanma gibi sebepler sebebiyle verimii düşmez.
NEWS AND ANNOUNCEMENTS
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Copyright © 2018 Euroterm. All Rights Reserved. TTR BİLİŞİM